چاپ افست

واحد شیت (افست ورقی) با در اختیار داشتن دستگاه چاپ پیشرفته ۴ رنگ توانایی چاپ روی انواع متریال های شیت شده مانند: کاغذ تحریر و گلاسه و در حوزه بسته بندی چاپ روی انواع کارتن بسته بندی را داراست. از محصولات قابل چاپ در این واحد می‌توان به چاپ انواع پوستر، تراکت، کارت ویزیت، دفتر و سررسید، کتاب، جعبه های بسته بندی که در نمونه محصولات این واحد قابل مشاهده هستند.

نمونه جعبه مواد غذایی

انواع محصولات چاپی

نمونه محصولات واحد شیت

انواع جعبه بسته بندی

وظیفه جعبه بسته بندی تنها نگهداری از محصول نیست. لازم است که علاوه بر استحکام و مقاومت در برابر شرایط محیطی دارای چاپ مناسب و طراحی شکیل باشد. همچنین کیفیت خدماتی همچون برش و تاکنی نیز در زیبایی و استحکام جعبه دارای اهمیت است.

چند نمونه از جعبه های تولید شده در واحد شیت را مشاهده می‌کنید.

چاپ کتاب و دفتر و سررسید

این واحد با در اختیار داشتن دستگاه‌های برش، صحافی و تاکنی قادر به تولید انواع دفتر و کتاب و سررسید و ست های اداری از مرحله چاپ تا جلد سازی و صحافی است. تجربه انجام این سفارشات را برای مشتریانی همچون آموزش و پرورش، هتل‌ها و سازمان‌های سطح متوسط و بزرگ را داریم.

چاپ اقلام تبلیغاتی (پوستر، بروشور، تراکت، کارت ویزیت و …)

تبلیغات کاغذی جایگاه خود را همچنان حفظ کرده است و تاثیر بسزایی در دیده شدن و اطلاع رسانی در عموم مردم دارد. کاربرد این نوع از تبلیغات  در واحد شیت طراحی و چاپ انواع تراکت و پوستر و بروشور در سایز ها و طرح های مختلف قابل سفارش است.

خدمات تبلیغات انتخاباتی

واحد شیت مرکز چاپ و بسته بندی همدان با انجام خدمات چاپ تراکت و پوستر برای انتخابات های سطح استان همدان و استان های اطراف  همچنین انجام طراحی تبلیغات، نقش موثر و پررنگی در عرصه انتخابات ایفا کرده است. 

برای مطالعه اطلاعات بیشتر در مورد متریال‌های چاپ بسته بندی روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

اسکرول به بالا