آژانس دیجیتال مارکتینگ پیام پلاس

صفر تا صد تبلیغات در فضای مجازی

نیاز کسب و کار شما فقط طراحی وبسایت و اپلیکیشن نیست!

هر کسب و کار مسیر مخصوص به خود را در دنیای دیجیتال طی می‎‎‌کند با طراحی استراتژی و تحلیل بازار و رقبای شما، بودجه تبلیغات شما به سرمایه تبدیل خواهد شد و در زمان تعیین شده به فروش مطلوب خواهید رسید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ پیام پلاس از ابتدای ورود شما به بازارهای دیجیتال تا پس از رسیدن به اهداف تعیین شده در کنار شماست.

خدماتی که از ما دریافت می‌‎کنید:
  • طراحی و توسعه انواع وبسایت (فروشگاهی، خبری، شرکتی و …)
  • معرفی کسب و کار و بازاریابی از طریق شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی پیامکی، بازاریابی کلیکی
  • تولید محتوای متنی استاندارد و سئو شده.
  • تولید محتوای گرافیکی و ویدیو
  • تدوین استراتژی کسب و کار در فضای دیجیتال
  • تحقیق بازار

طراحی و توسعه وبسایت

طراحی سایت متناسب با نیاز مشتریان هر کسب و کار متفاوت است. مشتری تمام اطلاعات مورد نیاز خود را از وبسایت شما می‌خواهد. در نتیجه محتوا و قالب وبسایت باید حس و حال و پیام برند شما را منتقل کند و از سیاست‌های کسب و کار شما پیروی کند. طراحی وبسایت شما را با رعایت اصول طراحی گرافیک و محتوای استاندارد انجام می‌دهیم.

شبکه‌های اجتماعی

آنچه یک کسب و کار از شبکه‌های اجتماعی نیاز دارد به نوع کسب و کار بستگی دارد. برخی کل کسب کارشان بر پایه فروش در شبکه‌های اجتماعی بنا می‌شود. برخی دیگر از شبکه‌های اجتماعی برای شناخته شدن و تعامل با مخاطبان و مشتریان خود استفاده می‌کنند. حضور شما متناسب با کسب و کارتان را با مشاوره با کارشناسان ما شروع کنید.

تدوین استراتژی و تحقیق بازار

قبل از ورود به هر بازاری باید شرایط بازار، توان و سلیقه مشتریان، و قدرت و سیاست رقبا را تحلیل کرد. همچنین باید قوانین و محدودیت‌ها و شرایط اقتصادی در آن بازار به دقت بررسی شود. تیم دیجیتال مارکتینگ پیام پلاس قبل از ورود به هر بازار مجازی بازار مورد نظر شما را تحلیل می‌کند تا با آگاهی و اطمینان بیشتری قدم بردارید.

نمونه طراحی سایت پیام پلاس

برای دیدن نمونه طراحی تیم دیجیتال مارکتینگ پیام پلاس روی نمونه کارهای زیر کلیک کنید.

برای مطالعه اطلاعات بیشتر در مورد متریال‌های چاپ بسته بندی روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

اسکرول به بالا