چاپ سررسید قیمت مناسب

 بدیهی است یکی ازبهترین و پرکاربرد ترین هدایای تبلیغاتی در پایان سال سررسید است. شاید اصلی ترین دلیل آن هم این باشد که سررسید برای همه افراد کاربردی است و چون مدت زمان استفاده آن یکسال است و تبلیغی سودآور و طولانی مدت است برای صاحبان کسب‌کار دارای اهمیت و جایگاهی ویژه است.همچنین به این دلیل که سررسیدها را در هر تعداد و با هر بودجه ای میتوان سفارش داد یکی از موارد تمایز این نوع از هدیه تبلیغاتی با سایر است. البته کاربردی بودن آن هم قابل اهمیت است.

اما نکته مهم و قابل اهمیت در چاپ و سفارش سالنامه کیفیت جلد، کاغذ و صحافی آن است. قطعا وقتی انتظار داریم یک محصول به مدت یکسال به طور مداوم مورد استفاده قرار گیرد باید کیفیت آن هم چنین قابلیتی داشته باشد و افراد بعد از مدت کوتاهی استفاده مجبور به کنار گذاشتن آن نشوند

در شروع سال جدید ممکن است افراد سررسیدهای متنوعی به عنوان هدیه دریافت کنند سررسید شما در این رقابت باید ازنظر کیفیت، زیبایی، صحافی، و صفحه بندی برتری نسبت به بقیه موارد مشابه داشته باشد که مخاطب ترغیب به انتخاب و استفاده از آن بشود. البته نیاز به یادآوری است که کیفیت و زیبایی سررسید نمود برند و هویت شرکت شماست. به همین جهت بهتر است تولید سررسید خود را به تولیدکنندگانی معتبر(مثل مرکز چاپ و بسته بندی همدان) بسپارید و از کیفیت و زیبایی آن اطمینان داشته باشید.

سررسید

بخش‌های سررسید:

یک سررسید استاندارد از سه بخش تولید شده.

۱-مقدمه سررسید: مقدمه از دوبخش تشکیل می‌شود یک قسمت که به عنوان آلبوم از آن یاد می‌شود و صرفا جنبه زیبایی دارد و یک قسمت جهت درج تبلیغات و معرفی برند و کسب‌وکار شما.

۲-صفحات داخلی: این صفحات از برگه‌های تاریخ‌دار تشکیل شده که می‌توان موارد مربوط به هرروز را در آن یادداشت کرد؛ معمولا مناسبت‌های هرروز هم در این صفحات قید می‌شود.

شرکت‌ها در گذشته برند خود را در تمامی صفحات سالنامه درج می‌کردند اما این روش ممکن است تاثیر منفی بر تبلبغات شما داشته باشد و مورد پسند همه نباشد.

۳-بخش پایانی سررسید: شامل اطلاعات مهندسی، شماره تلفن‌های ضروری و صفحاتی برای نوشتن شماره تلفن‌های مورد نیاز است.

همانطور که بالا گفته شد سررسیدها پرطرفدارترین هدایای تبلیغاتی به حساب می‌آیند به همین دلیل صاحبان برندها در پایان سال یکی از اولویت‌های مهم کاری را چاپ سررسید می‌دانند. و از این طریق این پیام را به مخاطبان خود انتقال می‌دهند که در سال جدید هم همراه آنها هستند.

سررسید

مزایای استفاده از سررسید تبلیغاتی به چهار بخش تقسیم می‌شود

۱-مقرون به صرفه درعین حال کاربردی و ماندگار

۲-امکان استفاده جهت برنامه‌ریزی دقیق و فهرست بندی بر اساس تاریخ

۳-فضایی زیاد جهت تبلیغ و یادآوری مزایای همکاری با شما

۴-برای هرنوع کسب‌وکار قابل استفاده است.

به چه کسانی باید هدایای تبلیغاتی داد؟


به طور معمول صاحبان کسب‌وکارها در شروع سال جدید برای مشتریان و کارکنان خود هدایایی به پاس قدردانی از حضور و کمک آن‌ها در جهت پیشرفت تجارت، درنظر می‌گیرند و چه هدیه تبلیغاتی بهتر از سررسید؟ که هم مقرون به صرفه است و هم نوعی تبلیغ حساب شده است و هم بسیار کاربردی.

اگر شما با سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف در ارتباط هستید سررسید و تقویم رومیزی یک تبلیغ کاملا کاربردی برای شما به حساب می‌آید. این سررسیدها و تقویم‌ها شما و برندتان را به مدت یکسال هرروز به مخاطبتان یادآوری می‌کند؛ این یادآوری باعث ایجاد صمیمیت و نزدیکی بین شما و مخاطب می‌شود.

بهتر است ظاهر سررسید با حوزه‌کاری شما متناسب باشد.

به طور مثال اگر لوگوی برند شما رنگی خاص دارد می‌توانید سررسید خود را نزدیک و یا مکمل آن رنگ انتخاب کنید.

یا در زمینه‌ای تخصصی و حرفه‌ای کار می‌کنید بهتر است از رنگ‌ها و طرح‌هایی باوقار و خاص استفاده کنید.

در کنار تمامی موارد می‌توانید در سررسیدها اطلاعاتی تکمیلی در زمینه حوزه‌کاری خود داشته باشیدکه نیاز روزانه مشتریان شماست.

بهتر است راه‌های ارتباطی مثل تلفن، وبسایت و اینستاگرام خود  را جهت یادآوری  در قسمت‌های مختلف و کلیدی سالنامه درج کنید.(همانطور که می‌دانید راه‌های ارتباطی مجازی در دنیای تجارت امروز اهمیت ویژه‌ای دارند و حضور در این پلتفرم‌ها برای کسب‌وکارها به شدت حیاتی و لازم است؛ اگر کسب‌وکار شما در این زمینه نیاز به راهنمایی و کمک دارد شرکت‌هایی مثل اچ پی پلاس می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای همکاری باشد.)

و در آخر نحوه درج لوگو روی جلد سررسید هم از جمله مواردی است که باید به آن توجه کرد بهتر است ذرج لوگو به شکلی باشد که درکنار جلب توجه مخاطب ماندگاری خوبی هم تا پایان زمان استفاده داشته باشد.

سررسید
اسکرول به بالا