meeting

بازدید فعالان صنعت چاپ کشور از توانمندی استان همدان در نمایشگاه بین‌المللی چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته تهران

۲۶مین نمایشگاه بین‌المللی چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته در تهران از روز جمعه آغاز و با استقبال بازدیدکنندگان مواجه شد. هیأت‌های تجاری از کشورهای چین و ترکیه در ۲ روز نخست از نمایشگاه بازدید کردند.
«مرکز چاپ و بسته‌بندی همدان» هم که در این نمایشگاه حضور دارد، با استقبال بازدیدکنندگان نمایشگاه مواجه شد.
مدیرعامل شرکت تعاونی چاپخانه‌داران و نایب‌رئیس شرکت تعاونی چاپخانه‌داران و عضو هیأت‌مدیره چاپخانه‌داران تبریز نیز میهمانان غرفه «مرکز چاپ و بسته‌بندی همدان» بود. عضو هیأت‌مدیره چاپخانه‌داران تبریز پس از بازدید از نمایشگاه به خبرنگار همدان‌پیام گفت: این دوره از نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی نمایشگاه فعال و پررونقی است و با توجه به شعار سال برگزار شده، مورد توجه قرار گرفته است.
سيامک نويدخواه در ادامه عنوان کرد: اتحادیه چاپخانه‌داران تبریز هم احتمالاً برای برگزاری نمایشگاه در تبریز اقدام کند و تاکنون برنامه‌ريزي و اقدامات اوليه را انجام داده است. وي افزود: اتحادیه شرکت تعاونی چاپخانه‌داران تبریز طرح مطالعاتی خط تولید زینک را در دست بررسی و مطالعه دارد که این موضوع را با یک شرکت دانش‌بنیان پیگیری می‌کند و از تعاونی لیتوگرافان تهران و سایر صنوف انتظار مشارکت و همراهی در این پروژه را داریم.
مدیرعامل شرکت تعاونی چاپخانه‌داران تبریز هم گفت: در کشورهای منطقه زینک تولید نمی‌شود در صورتي که تمام کشورها و صنايع که نياز به اقلام چاپي دارند به زينک نيز نياز دارند.یونس کیهاني افزود: چاپ جزو صنايع مادر است و تمام صنايع به اين صنعت نياز دارند اما بخش عمده‌اي از اقلام چاپي کشور وارداتي است که از جمله آنها زينک است که قصد داريم در اين بخش به خودکفايي برسيم.
وي ادامه داد: زینک جزو مواد اولیه برای صنعت چاپ است، بنابراين براي خودکفا شدن کشور و جلوگيري از بخش عمده‌اي از واردات انتظار داریم برای پیشبرد اهداف تولیدی و اقتصادي کشور، با اتحاد و همدلی پیش برویم و همه دستگاه‌هاي مرتبط با ما همکاري کنند.
نمایشگاه بین‌المللی چاپ، بسته‌‌بندی و ماشین‌آلات وابسته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از ۸ تا ۱۱ آذرماه سالجاری در حال برگزاری است.
«مرکز چاپ و بسته‌بندی همدان» نیز به نمایندگی همدان و غرب کشور با تکنولوژی لیبل هلوگرامی و چاپ آن بر روی لیبل‌های پشت چسب‌دار و فیلم‌ها در نمایشگاه حضور دارد.

همدان پیام

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست