[ ] مرکز چاپ و بسته بندی همدان برترین مرکز چاپ در غرب کشور بدون سیلندر و کلیشه تحویل در کمترین زمان سفارش کمترین تیراژ ثبت سفارش [ ] مرکز چاپ و بسته بندی همدان برترین مرکز چاپ در غرب کشور بدون سیلندر و کلیشه تحویل در کمترین زمان سفارش کمترین تیراژ ثبت سفارش

بین کیفیت و قیمت

 هر دو را انتخاب کنید!
  • بدون کلیشه و سیلندر
  • تیراژ دلخواه
  • تحویل فوری
چاپ و بسته بندی

طراحی بسته بندی چقدر مهم است؟


متخصصین واحد طراحی در مرکز چاپ و بسته بندی همدان (روتاپک) سال ها تجربه و دانش خود را به کار می برند تا جذابترین و موثرترین طراحی را در چاپ خود در اختیار داشته باشید.

طراحی
خدمات چاپ

چه خدماتی برای چاپ شما مورد نیاز است؟


خدماتی مثل: اسلیت ، شیت ، دایکات ، روده ، ایزی اوپن ، پرفراژ ، یووی و … برای کسب اطلاعات درباره خدمات پس از چاپ مناسب برای محصول خودتان مقالات سایت را مطالعه کنیدیا با کارشناسان ما مشورت کنید.

graphic design
لیتوگرافی و فرم بندی

مرکز چاپ و بسته بندی همدان با در اختیار داشتن پرسنل متخصص در زمینه لیتوگرافی از دستگاه مدرن Plate setter برای تهیه زینک چاپ استفاده می کند.

lithography

واحدطراحی گرافیک

در واحد طراحی مرکز چاپ و بسته بندی همدان طراحی محصول شما از ایده های اولیه تا طراحی نهایی محصول انجام می پذیرد.

label

واحد لیبل

این واحد از مرکز چاپ و بسته بندی همدان مسئولیت انجام چاپ لیبل و پاکت و خدمات پس از چاپ از قبیل اسلیت ، دایکات ، دوخت، پاکت ، لمینت و … را بر عهده دارد.

roll

واحد رول

واحد چاپ افست رول روزنامه با برند پیام رسانه يكي از واحدهاي فعال با 2 شيفت كاري به صورت شبانه‌روزي اقدام به چاپ سفارشات مي‌‌كند.تجربه چاپ روزنامه‌های پرتيراژ ایران …

offset

واحد چاپ آفست

چاپ افست نوعی از چاپ که نوشته و عکس را بر سطح لاستیکی یک استوانه (سیلندر) گردان برمی گرداند و سپس آن را با فشار استوانه دیگر روی کاغذ چاپ می‌کنند.

چاپ لیبل و لفاف های بسته بندی با مدرنترین دستگاه چاپ اروپایی
در مرکز چاپ و بسته بندی همدان

( پیام رسانه )
09183148188
09210809313

Instagram
Telegram
LinkedIn
YouTube

پیام رسانه

مرکز چاپ و بسته بندی همدان با سرمايه‌گذاري مستقيم سهامداران روزنامه همدان‌پيام (تأسیس1383) بعنوان پرتيراژترين روزنامه منطقه ای غرب كشور با دو شعبه همدان (تأسیس 1389) و تبریز (تأسیس 1391) در یک برنامه هدفمند 10 فاز و برای تحقق در 20 سال راه‌اندازي شد. و در چشم انداز بلند مدت با راه اندازی فاز1 که حاصل تجربیات یک مجموعه باانگيزه در آماده‌سازي، چاپ و توزيع روزنامه بود توانست بخشي از مشكل روزنامه‌داري و سرعت در انتشار اخبار را مرتفع نماید

تنها مرکز چاپ لیبل و بسته بندی در غرب کشور (لیبل – افست – وب رول)

نشانی: همدان ،شهرک صنعتی بهاران ،خیابان نهم
تلفن: 3-08134586731
فکس:08134586649
ایمیل:info[at]anichap[.]com
ساعت کاری:24 ساعته

logo-footer
rotapack

تمامی حقوق این سایت برای مرکز چاپ و بسته بندی همدان محفوظ است.

فهرست