برای نخستین بار در کشور از چاپ لیبل هولوگرام و امنیتی رونمایی می شود

«مرکز چاپ و بسته‌بندی همدان» از جدیدترین تکنولوژی خود در ۲۶مین نمايشگاه بين‌المللي چاپ، بسته‌بندي و ماشين‌آلات وابسته در تهران رونمایی کرد.
پيام‌رسانه همانند سال‌هاي گذشته اين‌بار هم با يک تکنولوژي جديد و منحصر به‌فرد در این نمايشگاه حضور يافته و از تکنولوژی چاپ هولوگرام رونمایی کرد. چاپ هولوگرام به کليشه و سيلندر نیاز ندارد.
چاپ هولوگرام ديجيتالي براي اولين‌بار است که در کشور انجام می‌شود. در اين تکنولوژي مي‌توان تمام سطوح يک ليبل را (از انواع فیلم‌های انعطاف پذیر گرفته تا پشت چسب‌دار) به صورت هولوگرام چاپ کرد.
اين چاپ امنيتي علاوه بر اينکه زيبايي منحصر به‌فردي را به ليبل مي‌دهد و مشتري را براي خريد کالا جذب مي‌کند مانع از توليد تقلبي کالاي موردنظر در بازار مي‌شود.
براساس تحقيقات انجام شده، ۷۰ درصد افرادي که کالا را مي‌بينند و برنامه قبلي براي خريد آن کالا نداشتند، تمايل براي خريد پيدا مي‌کنند.
۲۶مین نمايشگاه بين‌المللي چاپ، بسته‌بندي و ماشين‌آلات وابسته تهران با حضور برندهاي بزرگ داخلي و شرکت‌هاي خارجي برگزار مي‌شود.
«مرکز چاپ و بسته‌بندی همدان» نيز با غرفه‌اي ۱۰۰ متري در نمايشگاه حضور دارد. اين ۳۰مين حضور اين چاپخانه در نمايشگاه‌هاي بين‌المللي و ملي است. پيام‌رسانه پيش از اين، در نمايشگاه‌هاي عراق، دبي، ازبکستان، ترکيه حضور داشته و دستاوردهاي حضور به صادرات توليدات چاپخانه منجر شده است.
در اين نمايشگاه كه از ۸ تا ۱۱ آذرماه سال‌جاري در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برگزار مي‌شود، فعالان و استادان صنعت چاپ از كشورهاي آلمان، ايتاليا، فرانسه، اتريش، سوئيس، سوئد، تركيه، تايوان، چين، كره جنوبي، ژاپن، هند و اسلووني حضور دارند. همچنين هيأت‌هاي تجاري از كشورهاي افغانستان، عمان، عراق و ارمنستان براي انجام مذاكرات اقتصادي با طرف ايراني در اين نمايشگاه حضور خواهند داشت.
نمایشگاه صنعت چاپ و بسته بندی ایران از برند بیست و شش ساله برخوردار است و در حال حاضر یکی از نمایشگاه بزرگ منطقه خاورمیانه محسوب می‌‌شود.
هدف از برگزاری بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ، ارائه جدیدترین خدمات و محصولات در جهت حمایت از تولید داخل، حمایت از صنایع داخلی و انتقال دانش و تکنولوژی است.
«مرکز چاپ و بسته‌بندی همدان» بزرگ‌ترين مركز چاپ و بنگاه كارآفريني در غرب كشور زيرمجموعه روزنامه همدان‌پيام است كه داراي خطوط مختلف چاپ با ۲۰۰ عنوان چاپ نشريات غرب كشور، ماشين‌آلات و تجهيزات چاپ افست ورقي، واحد ليتوگرافي، خط كامل صحافي اتوماتيك و فاز چهارم راه‌اندازي خط توليد ليبل و خدمات جانبي است.
اين چاپخانه مدرن‌ترين ماشين‌آلات ليبل كشور با تكنولوژي اروپايي را دارا مي‌باشد كه هدف آن از استفاده از دستگاه‌هاي به‌روز، جلوگيري از خروج ارز در حوزه چاپ و توليد ليبل و لفاف‌هاي بسته‌بندي از کشور است.
هدف از هشتمين حضور «مركز چاپ و بسته‌بندي همدان» در نمايشگاه بين‌المللي چاپ و بسته‌بندي تهران، معرفي توانمندي‌هاي منحصربه‌فرد استان، شناسايي بازارهاي جديد كار، كمك به توسعه و رونق فضاي كسب‌وكار استان، توجه به شعار سال و حضور در جمع بزرگان صنعت جاپ دنياست.
بيست‌ و ششمين نمايشگاه بين‌المللي چاپ و بسته‌بندي و ماشين‌آلات وابسته ايران از ۸ تا ۱۱ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران همه روزه از ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر پذیرای بازدیدکنندگان است و پيام‌رسانه نيز منتظر حضور گرم مديران استاني، فعالان اقتصادي، توليدگران و عموم مردم در غرفه‌اي در محيط سرباز مقابل سالن ۳۸ است.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست