چاپ افست رول روزنامه(web)
واحد چاپ افست رول روزنامه یکی از واحد های فعال با ۲ شیفت کاری یه صورت شبانه روزی اقدام به چاپ سفارشات می کند.تجربه چاپ روزنامه های پر تیراژ ایران و همشهری با ضمائم،و چاپ بیش از ۲۰۰ نشریه محلی غرب و شمالغرب کشور و چاپ دفاتر مدارس و کتاب های رنگی با دستگاه های ۸ رنگ ۴٫۵ ورقی اممکان تولید روزانه ۱۰۰۰۰۰ جلد را داد.

واحد چاپ شیت
واحد چاپ افست ورقی (شیت) از دیگر واحد های فعال در مرکز چاپ و بسته بندی همدان است. این واحد مجهز به دستگاه های چاپ ساخت کشور های آلمان و ژاپن می باشد که بر مبنای تعداد رنگ ،نوع دستگاه انتخاب و خدمات چاپ انجام می گیرد.

واحد لیتو گرافی و فرم بندی
مرکز چاپ و بسته بندی همدان با در اختیار داشتن مجهزترین دستگاه های تهیه طینک و نرم افزار های حرفه ای و به صورت آنلاین در ۲ شیفت کاری و به صورت شبانه روزی و با استفاده از افراد متخصص پس از بازبینی فرم های ارسالی و رفع خطاهای احتمالی اقدام به تهیه زینک می نمایند.

آتلیه طراحی،صفحه بندی و عکاسی
مرکز چاپ و بسته بندی همدان با بهره گیری از توان طراحان خلاق ،گرافیست های متخصص و کارشناسان زبده،تحصیل کرده در دانشگاه های معتبر کشور و برخورداری از سیستم های حرفه ای کامپیوتری،صفحه بندی روزنامه و نشریه و تجهیز عکاسی صنعتی حرفه ای آرشیوی کامل با در نظر گرفتن نقطه نظرات مشتریان،تمامی امکانات لازم را فرا هم نموده تا در ارائه طرح های خلاقانه با ایده های نوین گامی موثر برای نیاز مشتریان گرامی بر دارد.

واحد صحافی و جلد سازی
در این واحد تمامی خدمات صحافی و جلد سازی و پوشش های سلفون و یووی با دستگاه های به روز و استفاده از توان و تجربه نیرو های حرفه ای طراحی و آماده سازی می گردد. انواع صحافی های چسب گرم، فنرپانچ، ته دوخت، چسب سرد و …با تولید انواع جلد،پوشه،جعبه(دارویی و غذایی) پاکت در سایز های مختلف و سر رسید و دفاتر مدارس و سایر ملزومات مصرفی در حوضه نوشتاری از جمله خدمات این واحد است.