«مركز چاپ و بسته‌بندي همدان» در نمايشگاه صنايع غذايي كشور

«مركز چاپ و بسته‌بندي همدان» در بيست‌ويكمين دوره از «نمايشگاه بين‌المللي شيريني، شكلات و ماشين‌آلات مربوطه» يكي از بزرگترين نمايشگاه‌هاي صنعت غذايي كشور در تبريز، حضور دارد.
با هدف نمایش توانمندی استان در حوزه‌هاي مختلف از جمله صنعت چاپ و بسته‌بندي، «مركز چاپ و بسته‌بندي همدان» به عنوان بزرگترين مجتمع چاپ در غرب كشور، با حضورش در سالن امیرکبیر اين نمايشگاه توانسته اين توانايي‌ها را در كشور معرفي کند.
«مركز چاپ و بسته‌بندي همدان» زيرمجموعه روزنامه «همدان‌پيام»، با سرمايه‌گذاري مستقيم اين روزنامه در سال ۸۹ فعاليت خود را آغاز كرده و داراي ۲ شعبه در همدان و تبريز است.
اين چاپخانه در كنار انتشار ۲۰۰ روزنامه محلي در غرب و شمال غرب كشور، در حوزه انواع چاپ افست و صحافی هم فعاليت دارد و از سال گذشته توانسته است با نصب و راه‌اندازي جديدترين ماشين چاپ ليبل دنيا، يكي از تكنولوژي‌هاي منحصربه‌فرد موجود در ايران، مانع خروج بخشي از ارز كشور در حوزه چاپ لیبل شود.
دستاوردهاي حضور «مركز چاپ و بسته‌بندي همدان» در بيست‌ويكمين نمايشگاه بين‌المللي شيريني، شكلات و ماشين‌آلات مربوطه، سفارش كار، آشنايي و استقبال چشمگير توليدكنندگان و شركت‌هاي مواد غذايي بوده كه به گفته نصرت‌ا… طاقتي‌احسن، مديرمسئول مرکز چاپ و بسته‌بندي همدان منجر به چند تفاهم‌نامه با شركت‌هاي توليدي مواد غذايي شده است.
بيست‌ويكمين دوره از «نمايشگاه بين‌المللي شيريني، شكلات و ماشين‌آلات مربوطه» از ۲ شهريور آغاز شده و تا ۵ شهريور (امروز) از ساعت ۱۶ تا ۲۱:۳۰ دقيقه پذيراي عموم است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *